www.cvonline.hu

Vámszakértő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1073647

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vámszakértő

Feladatok:

  • Vámfolyamatok és kontrolling-rendszer működtetése, szervezése, ellenőrzése és folyamatos fejlesztése a megfelelő jogszabályi környezetben.
  • A vámcsoport szakmai felkészültségének biztosítása, oktatások és vizsgák megszervezése
  • A vámcsoport és a társterületek közötti összhang megteremtése és fenntartása, kapcsolattartás a különböző hazai és külföldi hatóságokkal
  • A vámengedélyek, a jogszabályok, a belső munkautasítások, az AEO tanúsítvány folyamatos naprakészen tartása, ellenőrzése
  • Számítógépes rendszerek (Oracle, Régens) optimális működésének kialakítása és folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy logisztikai szakirány előny)
  • Vámügyintézői végzettség
  • 3-5 éves vám területen végzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Vezetői tapasztalat
  • AEO és Régens vámszoftver ismerete előny

Munkavégzés helye:

  •  Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a hirdetésben megjelölt email címre!