www.cvonline.hu

Vámszakértő (Debrecen) (INTS/11/30)

  • A hirdetés 104 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk Vámszakértő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Az összetett vámfolyamatok és kontrolling-rendszer működtetése, szervezése, ellenőrzése és folyamatos fejlesztése

• A vámcsoport szakmai felkészültségének biztosítása

• Kapcsolattartás a különböző hazai és külföldi hatóságokkal

• A vállalat folyamatos üzletmenetének vám oldalról történő támogatása és biztosítása

• A vámengedélyek, a jogszabályok, a belső munkautasítások, az AEO tanúsítvány folyamatos naprakészen tartása, ellenőrzése

• Számítógépes rendszerek (Oracle, Régens) optimális működésének kialakítása és folyamatos fejlesztése

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy logisztikai szakirány) és vámügyintézői képesítés

• A versenyszférában szerzett 3-5 éves vámjellegű tapasztalat

• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

• Vezetői tapasztalat

• AEO és Régens vámszoftver ismerete

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet

• Versenyképes juttatási csomag

• Változatos feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol