www.cvonline.hu

Vámkezelő

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 916991
lejárt

Flex állások

Feladatok:

  • Export vagy import számlák adatainak rögzítése vámprogramba
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Az adott projekten vagy munkaterületen a munkakörre vonatkozóan mindenkor érvényes vállalati szabályok, munkautasítások és szabályzatok szerinti munkavégzés.

Elvárások:

  • Érettségi + vámszakmai végzettség (OKJ)
  • Alapfokú angol nyelvismeret előny
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói ismeret
  • Műszakos munkavégzés vállalása
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Régens vámszoftverben szerzett gyakorlat előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Gyál