www.cvonline.hu

Vámkezelő / vámügyintéző

  • A hirdetés 928 napja lejárt

Cégünk a Pannon Air Cargo Kft. fő tevékenysége a légi-, közúti- és tengeri szállítmányozás valamint vámkezelési-,logisztikai és disztribúciós szolgáltatások nyújtása .
Alapelvünk , hogy mind Magyarországon,mind külföldön a legjobb,legrugalmasabb és legmegbízhatóbb szolgáltatást nyújtsuk vásárlóinknak,megteremtve ezáltal a hosszútávú kapcsolat alapjait is.
Világszerte meglévő partneri kapcsolataink révén mindenütt készen állunk vásárlóink igényeinek kiszolgálására.
Célunk az is, hogy a vásárlóink munkáját,könnyebbé tegyük, az idő- ,és munkaráfordításaikat csökkentsük.
További értékünk, hogy profi és magasan képzett munkatársaink révén a nap bármely szakában a vásárlóink rendelkezésére állunk.

A Pannon Air Cargo Kft a General Electric veresegyházi telephelyére

vámkezelőt / vámügyintézőt

keres.

Feladatok:

  • egyszerüsített helyi eljárásban végzett import és export vámkezelések elvégzése,
  • utólagos eljárások elvégzése

Elvárások:

  • vámügyintézői végzettség,

Előny:

  • jogosítvány+saját autó,
  • idegen nyelv ismerete,
  • terhelhetőség,
  • SAP ismeret

Amit nyújtunk:

  • cafeteria,
  • megegyezés szerinti bérezés