www.cvonline.hu

Vámkezelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 982960
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk a TNT, részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • vámcsoport munkájának támogatása
  • vámkezelési feladatok ellátása
  • adatrögzítés
  • adategyeztetés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással, órarendhez igazodva
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő:  6:00-10:00ig vagy 6:00-12:00ig, vagy 12:00-16:00 vagy 22:00-06-00

Hétfő és péntek között heti 2-3 napban rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 604 Ft/óra első hónapban, második hónaptól Bruttó 700 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.