www.cvonline.hu

Vámkezelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1082475
lejárt

Vezető futár cég vámkezelő területén kínálunk könnyedén betanulható gyakornok munkát.

Szakmai gyakorlatot szeretnél eltölteni logisztikai területen, akkor megtalatad a nekedvaló munkát!

Feladatok:

  • Ha érdek a vámkezéléssel kapcsolatos folyamatok

  • Ha szeretnél ügyfelekkel kommunikálni e-mailben

  • Ha szereted az összetettebb feladatokat

  • Ha nem jelent gondot hogy váltott műszakban kell dolgozni

Elvárások:

  • Folyamatos heti 5 nap 8 óra munkavállalás mellet már csatlakozhatsz is a csapatunkhoz.

  • Ha kitartóna és precíznek érzed magad

  • Akkor próbáld ki magad, és jelentkezz!

Amit kínálunk

  • Bruttó 820 - 1065 Ft/óra
  • Logisztikai folyamatok megismerése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!