www.cvonline.hu

Vámkezelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1006266
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk a TNT, részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • Vámcsoport munkájának támogatása
  • Vámkezelési feladatok ellátása
  • Adatrögzítés
  • Adategyeztetés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Pontosság, precizitás
  • Hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással, órarendhez igazodva

Munkaidő:  6:00-10:00ig vagy 6:00-12:00ig, vagy 12:00-16:00 vagy 22:00-06-00

Hétfő és péntek között heti 2-3 napban rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 639 Ft/óra első hónapban, második hónaptól Bruttó 700 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.