www.cvonline.hu

Vámcsoport vezető

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.01.
Hirdetés azonosító: 1058959
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

Pátyi csapatunkba Vámcsoport vezetőt keresünk!

Feladatok:

       Vámkezelések operatív irányítása, végrehajtás ellenőrzése

       Az egyszerűsített és könnyített eljárásokkal kapcsolatos elszámolások elkészültének, határidős benyújtásának ellenőrzése

       Az alkalmazott vámtételek és a fizetett vámösszeg ellenőrzése, egyeztetés a könyveléssel

       Folyamatos egyeztetés a tevékenységi területén működő programokkal a várható export-import feladatokkal kapcsolatban, az igények összevetése a rendelkezésre álló kapacitással és ez alapján a prioritási igények menedzselése

       Riportok, munkautasítások készítése

Elvárások:

       Érettségi

       Vámszakmai végzettség

       10 év szakmai tapasztalat

       Angol nyelvtudás

       Naprakész szakmai tudás (UVK)

Amit kínálunk:

       Kihívást jelentő feladatok első naptól kezdve

       Fejlődési lehetőség

       Versenyképes fizetés

       Biztos vállalati háttér

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Fejér
Pest