Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

VÁM ASSZISZTENS

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás, második nyelv ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezői és problémamegoldó képesség, mind önállóan, illetve csapattal együttműködve
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)

Előny:

  • Vámügyintézői végzettség

Feladatok:

  • Beszállítói nyilatkozatok teljes körű kezelése
  • Áruk származásának meghatározása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

A munkakör betöltése betanulási időszakot igényel, mely idő alatt minden segítséget megadunk új kollégánknak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével elektronikusan vagy az alábbi elérhetőségekre küldheti:
vagy:

Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Vám asszisztens

Dévaványa, 5510 Magyarország
Békés, 5630 Magyarország
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása