www.cvonline.hu

Vám adminisztrátor munkatárs

  • A hirdetés 772 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt. szolnoki telephelyére vámügyintézői végzettséggel és aktív gyakorlattal rendelkező

vám adminisztrátor munkatársat

keresünk.

Feladatok:

  • vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
  • vámkezelési szabályok teljes körű alkalmazása, valamint mindennemű változás figyelemmel kísérése
  • közreműködés a vámkezelésekhez kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások, jelentések előkészítésében
  • aktív részvétel a folyamatok kidolgozásában és folyamatos fejlesztésében
  • közreműködés a tevékenységgel összefüggő engedélyek megszerzésében és nyilvántartásában
  • nyilvántartott tarifaszámok helyességének felülvizsgálata
  • származási jogszabályok figyelembevételével származások kidolgozása, EUR1-ek vagy számladeklarációt tartalmazó kiviteli okmányok folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (OKJ –s vámszakmai)
  • 1-5 éves gyakorlat
  • aktív angol nyelvtudás
  • vámkezelési szabályok teljeskörű ismerete
  • terhelhetőség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • magabiztos számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • vállalatirányítási rendszerismeret és gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Szolnok

Kezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzát kérjük, hogy az alábbi e-mail címre küldje el, legkésőbb 2015. február 15-ig.

5005 Szolnok, Nagysándor József út 39.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő