www.cvonline.hu

Valutapénztáros

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Valutapénztárosokat

keresünk nemzetközi cégünkhöz.

Te vagy az ideális jelölt, ha talpraesett vagy és önálló, angolul, esetleg más idegen nyelven is beszélsz.
Előnyben vagy, ha van már pénzkezelési tapasztalatod, szeretsz csapatban dolgozni és rugalmas vagy.

A munkakör betöltéséhez valamilyen nyelvtudást igazoló dokumentumra (pl: nyelvvizsga vagy idegen nyelvből tett érettségi) és valutapénztáros bizonyítványra lesz szükséged.
Ha még nincs valutapénztáros végzettséged, abban is segíteni tudunk, hogy májusra már legyen!

Ezen felül hosszútávú munkát, korrekt, bejelentett jövedelmet, teljesítményen alapuló jutalmakat, béren kívüli juttatásokat, fiatalos csapatot kínálunk!
Ha érdekel, jelentkezz az alábbi elérhetőségen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német