www.cvonline.hu

Valuta- és forintpénztáros - Idegenforgalmi Ügyintéző

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. Budapesten (hétvégi munkavégzésre, részmunkaidőben), valamint Esztergomban és Győrben (teljes munkaidőben) üzemelő irodájába gyakorlattal rendelkező valuta- és forintpénztárosokat keres, idegenforgalmi végzettség vagy utazási irodai tapasztalat előny.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása, ki- és befizetések lebonyolítása,
  • Pénztár kezelése

Elvárások:

  • Érvényes valuta pénztárosi vizsga
  • Alapfokú nyelvvizsga kötelező

Előny:

  • Idegenforgalmi végzettség, illetve idegenforgalmi ügyintézőként szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő