www.cvonline.hu

Valuta- és forintpénztáros – Győr

  • A hirdetés 937 napja lejárt

Az IBUSZ győri irodája gyakorlattal rendelkező
forint-és valutapénztárost
keres.

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. győri irodája gyakorlattal rendelkező valuta- és forintpénztárost keres.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása, ki- és befizetések lebonyolítása,
  • Pénztár kezelése

Elvárások:

  • Érvényes valuta pénztárosi vizsga
  • Alapfokú nyelvvizsga kötelező

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő