www.cvonline.hu

VALUE STREAM MANAGER / TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 195 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat számára keresünk tapasztalt vezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Az adott termelési terület vezetése (termelési csoportvezetőkön és műszakvezetőkön keresztül);
Felelős lesz azért, hogy a saját területén belül folyamatosak legyen a fejlesztések, a hatékonyság növekedjen és a területén dolgozó munkatársak szakmailag képzettek és motiváltak legyenek;
Kapcsolatot fog tartani a társterületek vezetőivel (logisztika, karbantartás) annak érdekében, hogy a termelés lehetőség szerint zökkenőmentesen menjen;
Felelős lesz a termeléshez köthető dokumentációs rendszer folyamatos frissítéséért;
Kreatív problémamegoldás, ill. problémamegoldó csapatok összehívása;
Megfelelő erőforrások biztosítása;
Képzési terv összeállítása, annak kontrollja;
Költségvetés készítése;
Munka- és tűzvédelmi szabályozások betartatása;
Együttműködés a vállalaton belül lean csapattal;
Riportolás az operációs igazgató részére.

Követelmények:

Műszaki főiskola vagy egyetem
Angol nyelvtudás
Műszaki, karbantartási és/ vagy termelésvezetői tapasztalat
Összeszerelési területen szerzett tapasztalat nagyon nagy előny!

Előny:

Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Esztergom régió (Pest megyéből is bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag (költözés esetén albérleti hozzájárulás, bónusz, cafeteria)
Vállalati gépjármű, magán használatra is

Ideális pályázó:

Gyártásközpontú és pozitív gondolkodásmód jellemzi
Őszinte és nyitott kommunikációs mód jellemzi, megfelelő érzelmi intelligenciával
Proaktívan intézi a termelésben a feladatokat
Innovatív gondolkodású, beállítottságú
Megoldásokat keres a kifogások helyett
És talán a legfontosabb: valódi csapatjátékos!!

Helyek Budapest
Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
SZERVIZ - ÉS / VAGY KARAMBOLOS MUNKAFELVEVŐ

Schiller Opel Autóház Kft.

Budapest, Pest

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...