www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
 Hirdetés azonosító: 892852
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Value Stream Leader/Termelési területvezető

Feladatok:

  • Irányítja a hozzá tartozó termékekhez tarozó termelési területek munkáját.
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével.
  • A hozzá tartozó termelési területek költségfelhasználására javaslattétel.
  • Új termékeknek a termelésbe való bevezetésének irányítása.
  • A termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése.
  • A termelési anyagkezelés irányítása.
  • Termelési folyamatok, procedúrák megtervezése, kivitelezése.
  • Munkavállalók kiválasztása, folyamatos fejlesztése, értékelése.

Elvárások:

  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, dinamikus fellépés
  • 5S, Lean ismeretek
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód
  • Magasszintű problémamegoldó képesség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Elvárások:

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc