www.cvonline.hu

Value engineer

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partner cégünk keres munkatársat Value engineer pozícióba.

Feladatok

  • A teljes ingatlanfejlesztési folyamat támogatása, a megvalósítási költségek, műszaki alternatívák több irányú becslésével, elemzésével
  • Az akvizíciós fázisban az akvizíciós menedzserrel történő együttműködés
  • Beépítési paraméterek alapján épület költségek meghatározása, infrastruktúra, környezetvédelem,zajvédelem, kármentesítés stb.
  • Komplex beruházási költségterv
  • Alternatívák vizsgálata, elemzése. Homlokzatok, egyéb építészeti megoldások ár kihatásának vizsgálata.
  • Költséghatékonysági elemzések, alternatívák vizsgálata. Az üzleti terv kiviteli költség oldalának biztosítása.
  • Árazási modell kifejlesztése és működtetése FG, TT, FT igényeinek megfelelően.
  • Utókalkulációs elemzések végzése (a belső költségszintek alakulása)
  • Az építési piac információinak begyűjtése (anyagok, alvállalkozók) stb.

Elvárások

  • Építő vagy építészmérnök végzettség
  • Több mint 5 év vállalkozás vezetői /senior előkészítés vezetőitapasztalat,
  • minimum 10 projektben: pályázatok, ajánlatok készítése,
  • Költség OPTIMALIZÁCIÓ
  • Kivitelezés ismerete: office, retail, lakó tapasztalata
  • Aktuális hazai építőipar ismeret
  • Cég és ár ismeret
  • A technikai újdonságok, technológiai fejlesztések aktualitásainak ismerete, adaptálási lehetőségeinek vizsgálata

Amit megbízónk kínál

  • Átlagon felüli fizetés
  • Gépkocsi használat
  • 3-5 havi bónusz
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki