www.cvonline.hu

Value engineer

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partner cégünk keres munkatársat Value engineer Pozícióba

Feladatok

Általánosan, a teljes ingatlanfejlesztési folyamat támogatása, a megvalósítási költségek, műszaki alternatívák több irányú becslésével, elemzésével
Az akvizíciós fázisban/az akvizíciós menedzserrel együttműködve : támogatás költség információkkal. (külföldi is kellene) Beépítési paraméterek alapján épület költségek meghatározása, infrastruktúra, környezetvédelem,
zajvédelem, kármentesítés stb. komplex beruházási költségterv
Koncepció terv fázisban/a főépítésszel együttműködve a tervezői megoldások költség hatásainak vizsgálata, szerkezeti, építészeti alternatívák javaslata, a költséghatékonyság elvének érvényesítése és betartatása
Ép.eng. terv fázisban/a főépítésszel/műszaki projektmenedzserrel együttműködve: generál szintű (elektromos és gépész támogatást kell kapnia) költség hatékonysági vizsgálatok és támogatás, a költséghatékonyság elvének érvényesítése és betartatása
Alternatívák vizsgálata, elemzése. Homlokzatok, egyéb építészeti megoldások ár kihatásának vizsgálata.
Kiviteli terv fázisban/műszaki projektmenedzserrel együttműködve: a költséghatékonysági elemzések, alternatívák vizsgálata. Az üzleti terv kiviteli költség oldalának biztosítása.
Árazási modell kifejlesztése és működtetése FG, TT, FT igényeinek megfelelően.
Utókalkulációs elemzések végzése (a belső költségszintek alakulása)
Az építési piac információinak begyűjtése (anyagok, alvállalkozók) stb.
A technikai újdonságok, technológiai fejlesztések aktualitásainak ismerete, adaptálási lehetőségeinek vizsgálata

Egy kiemelt senior előkészítői pozíció, aki mentesítve van a napi rutin munka alól, de
rendelkezik a múltbeli és a folyamatban lévő projektek minden ár információjával, teljesen naprakész a belső és a piaci árviszonyokban és szükség esetén támogatást kap az előkészítői teamtól.

Elvárások

  • Építő vagy építészmérnök végzettség
  • Több mint 5 év vállalkozás vezetői /senior előkészítés vezetőitapasztalat,
  • minimum 10 projektben: pályázatok, ajánlatok készítése,
  • Költség OPTIMALIZÁCIÓ
  • Kivitelezés ismerete: office, retail, lakó tapasztalata
  • Aktuális hazai építőipar ismeret
  • Cég és ár ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Átlagon felüli fizetés
  • Gépkocsi használat
  • 3-5 havi bónusz

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki