www.cvonline.hu

Változáskezelő /Konstruktőr

  • A hirdetés 714 napja lejárt

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Hidraulikus és elektromos kormánymű szériagyártás támogatása
  • Darabjegyzék változások kezelése Axalant programban
  • Eltérési engedélyek, változáskérelmek indítása
  • Rajzváltozások kezelése
  • Elektromos és hidraulikus kormánymű változások koordinációja
  • Termelésben előforduló problémák gyors megoldása
  • Reklamációkezelés
  • Beszerzési és beszállítói minőségügyi osztály támogatása (pl. step modell készítése)
  • Kapcsolattartás a német fejlesztési osztályokkal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (szakmai tapasztalat előny)
  • Német vagy angol nyelv C1-es szintű ismerete, második nyelv B1-es szintű ismerete
  • 3D CAD szoftverek, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Változáskezelési folyamat ismerete
  • Projektvezetői tapasztalatok
  • PDM rendszer ismerete
  • Alapfokú SAP ismeretek

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol