www.cvonline.hu

Változáskezelő / Konstruktőr

  • A hirdetés 837 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Elektromos kormánymű szériagyártás támogatása
  • Darabjegyzék változások kezelése Axalant programban
  • Eltérési engedélyek, változáskérelmek indítása
  • Rajzváltozások kezelése
  • Elektromos és hidraulikus kormánymű változások koordinációja
  • Termelésben előforduló problémák gyors megoldása
  • Reklamációkezelés
  • Beszerzési és beszállítói minőségügyi osztály támogatása (pl. step modell készítése)
  • Kapcsolattartás a német fejlesztési osztályokkal

Elvárások:

  • Műszaki menedzseri végzettség (szakmai tapasztalat előny)
  • Német vagy angol nyelv C2-es szintű ismerete, második nyelv B2-es szintű ismerete
  • Változáskezelési folyamat ismerete
  • Projektvezetői tapasztalatok
  • 3D szoftverek, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • PDM rendszer ismerete
  • Alapfokú SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol