www.cvonline.hu

Változás koordinátor

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk proaktív, a fejlődés iránt elkötelezett kollégát

Változás koordinátor pozícióba

Feladatok:

  • Minőségügyi változások nyomon követése

  • Napi változási ütemtervek készítése, PDCA rendszer kialakítása

  • Folyamatos konstrukcióelemzés

  • Költséghatékony ötletek koordinálása, nyomon követése, javaslattétel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség

  • Aktív angol/német nyelvtudás

  • Feladataiban a maximumra törekvő személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Szakmai fejlesztés

  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014