www.cvonline.hu

Váltókezelő (gyakornok)

  • A hirdetés 856 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

- Dunaújváros, Dunaföldvár, Háros, Iváncsa, Érd

pozícióba

A váltókezelő munkakör betöltésének feltétele, hogy a gyakornoki időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Főbb feladatok:

  • a kijelölt szolgálati helyen a felügyeletére bízott helyszíni váltók állítása, ellenőrzése, őrzése és gondozása
  • a rábízott körzetben a forgalmi szolgálattevő, vezető váltókezelő utasításainak megfelelően irányítja a tolatási mozgások megkezdését és befejezését, azok részére váltót állít
  • gondoskodik az ellenőrzés szabályainak betartásáról, a közlekedő vonatok fogadásáról, megfigyeléséről
  • karbantartja a területén található váltókat
  • utasításokban meghatározott előjegyzési naplókat és egyéb nyilvántartásokat vezet

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros,
  • Dunaföldvár,
  • Háros,
  • Iváncsa,
  • Érd

Jelentkezési határidő: 2015. június 14.

Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Tolna
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő