www.cvonline.hu

Váltókezelő (gyakornok) – Győr, Hegyeshalom

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

pozícióba

A váltókezelő munkakör betöltésének feltétele, hogy a gyakornoki időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Főbb feladatok:

  • a kijelölt szolgálati helyen a felügyeletére bízott helyszíni váltók állítása, ellenőrzése, őrzése és gondozása
  • a rábízott körzetben a forgalmi szolgálattevő, vezető váltókezelő utasításainak megfelelően irányítja a tolatási mozgások megkezdését és befejezését, azok részére váltót állít
  • gondoskodik az ellenőrzés szabályainak betartásáról, a közlekedő vonatok fogadásáról, megfigyeléséről
  • karbantartja a területén található váltókat
  • utasításokban meghatározott előjegyzési naplókat és egyéb nyilvántartásokat vezet

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Győr, Hegyeshalom

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 03.

Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő