www.cvonline.hu

Váltókezelő (Budapest Nyugati)

  • A hirdetés 377 napja lejárt

A MÁV Magyar Államvasutak Zrt. munkatársat keres

Váltókezelő

(Budapest Nyugati)

pozícióba

A váltókezelő munkakör betöltésének feltétele, hogy a gyakornoki időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Főbb feladatok:

  • a kijelölt szolgálati helyen a felügyeletére bízott helyszíni váltók állítása, ellenőrzése, őrzése és gondozása,
  • a rábízott körzetben a forgalmi szolgálattevő, vezető váltókezelő utasításainak megfelelően irányítja a tolatási mozgások megkezdését és befejezését, azok részére váltót állít,
  • gondoskodik az ellenőrzés szabályainak betartásáról, a közlekedő vonatok fogadásáról, megfigyeléséről,
  • karbantartja a területén található váltókat,
  • utasításokban meghatározott előjegyzési naplókat és egyéb nyilvántartásokat vezet.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Budapest Nyugati

Jelentkezési határidő: 2016. január 09.

Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő