www.cvonline.hu

Váltókezelő (Balassagyarmat, Diósjenő, Nógrádkövesd, Pécs)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV Zrt. szervezete munkatársat keres

Váltókezelő

(Balassagyarmat, Diósjenő, Nógrádkövesd, Pécs)

pozícióba

A váltókezelő munkakör betöltésének feltétele, hogy a betanulási időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Főbb feladatok:

  • a kijelölt szolgálati helyen a felügyeletére bízott helyszíni váltók állítása, ellenőrzése, őrzése és gondozása
  • a rábízott körzetben a forgalmi szolgálattevő, vezető váltókezelő utasításainak megfelelően irányítja a tolatási mozgások megkezdését és befejezését, azok részére váltót állít
  • gondoskodik az ellenőrzés szabályainak betartásáról, a közlekedő vonatok fogadásáról, megfigyeléséről
  • karbantartja a területén található váltókat
  • utasításokban meghatározott előjegyzési naplókat és egyéb nyilvántartásokat vezet

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Balassagyarmat, Diósjenő, Nógrádkövesd, Pécs

Jelentkezési határidő: 2016. december 8.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése a lenti email-címre.

Munkavégzés helye Balassagyarmat, Diósjenő, Nógrádkövesd, Pécs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Régió Pécs, Balassagyarmat