www.cvonline.hu

Válogató

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A Fe-Group Invest Zrt. – hulladékgazdálkodási szektorban működő cég –X. kerületi telephelyére

válogatói munkakörbe

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Elektronikai hulladékbontó üzemben elektronikai hulladékok rakodása, szerelése, válogatása egy vagy kétműszakos munkarendben
  • Szelektív hulladékgyűjtő üzemben szállítószalagon érkező szelektíven gyűjtött hulladék kézzel történő leválogatása kétműszakos munkarendben

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Érvényes negatív tüdőszűrő lelet

Juttatások:

  • Bruttó 112500 Ft alapbér + 20000 Ft mozgóbér
  • 3 hónap próbaidő után BKV bérletet biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fe-Group Invest Zrt. 1108 Budapest, Sírkert út 2-4

Személyesen: Bp. X. ker. Sírkert u. 2-4., Fe-Group Invest Zrt. (fényképes önéletrajzzal), vagy e-mailben a megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő