www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Vállalkozók munkavédelmi felügyelője
we are looking for colleagues

ELVÁRÁSOK:

  • Pályakezdők jelentkezését várjuk felsőfokú munkavédelmi végzettséggel
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office és Windows)
  • Csapatmunkában történő munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

FŐBB FELADATOK:

  • A szerződéssel a társaságnál dolgozó vállalkozók munkavédelmi tevékenységének koordinálása
  • A vállalkozók alkalmazottainak munkavédelmi oktatása
  • A vállalkozások munkavédelmi előminősítése
  • Keretszerződéses vállalkozások esetében a munkára vonatkozó  kockázatértékelések, munkavédelmi tervek elemzése és jóváhagyása
  • A társaságnál jóváhagyott munkavédelmi tervek társasági szintű nyilvántartása, megosztása
  • Vállalkozók auditálásának koordinálása, együttműködve a project vezetőkkel, auditok végzése elsősorban keretszerződéses vállalkozóknál, eredmények megosztása az üzeltágakkal
  • Az audit eredmények egyeztetése a vállalkozások vezetőivel, akciótervek minősítése
  • A társasági szintű vállalkozói adatbázis karbantartása, fejlesztése
  • Az ideiglenes vállalkozói telephelyek rendszeres EHS ellenőrzéseinek megszervezése
  • Vállalkozókkal kapcsolatos társasági szintű EHS programok koordinálása/irányítása

ELŐNY:

  • műszaki mérnöki alap végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • tűzvédelmi, környezetvédelmi ismeretek

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Please send your application and CV with photo to
ALCOA Career Site