Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Vállalkozói tanácsadó (Siófok)

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt. Siófoki Fiókjába

Vállalkozói tanácsadót keres

Feladatok:

  • Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése. Speciális hitelek ajánlása, ügyfelek megfelelő átirányítása
  • Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése
  •  Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelekre vonatkozóan.

Munkavégzés helye: Siófok

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

 Előny:

  • Kereskedelmi banki területen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

A fényképes pályázatokat a bérigény megjelölésével 2015. augusztus 31-ig az alábbi linkre kattintva juttathatja el.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő