www.cvonline.hu

Vállalkozói tanácsadó Kaposvár

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Kaposvári Fiókjába

Vállalkozói tanácsadót

keres

Feladatok:

  • Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése. Speciális hitelek ajánlása, ügyfelek megfelelő átirányítása
  • Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése
  • Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelekre vonatkozóan.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Kereskedelmi banknál szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

A fényképes pályázatokat a bérigény megjelölésével 2014. február 28-ig az alábbi linkre kattintva kérjük eljuttatni.

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő