www.cvonline.hu

Vállalkozói munkatárs

  • A hirdetés 147 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt. Siófoki Fiókjába

Vállalkozói munkatársat

keres

Feladatok:

  • Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése.
  • Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú (lehetőleg szakirányú) iskolai végzettség
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi banki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Munkavégzés helye: Siófok

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fényképes pályázatát 2016. július 30-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezés” gombra kattintva küldheti el részünkre.

Helyek Somogy
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő