Vállalkozói munkatárs (fióki kis,- és középvállalati hitelezési ügyintéző) – Jászberény

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Az OTP Bank jászberényi fiókja

vállalkozói munkatárs (fióki kis,- és középvállalati hitelezési ügyintéző)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói számlaforgalom ügyintézés
  • Vállalkozói hitel ügyintézés
  • Lakossági folyószámla ügyintézéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatásértékesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú - szakirányú - végzettség (gazdasági, pénzügyi főiskola)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Elemzési- pénzügyi-számviteli tapasztalat
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi banki értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Alapbéren felül számos kiegészítő juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő