www.cvonline.hu

vállalkozói munkatárs - Balatonfüred

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Az OTP Bank

Észak-dunántúli Régió

Balatonfüredi Fiók

VÁLLALKOZÓI MUNKATÁRS

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Teljes körű pénzforgalmi műveletek elvégzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása
  • Vállalkozói bankszámla és hitel gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki

feladatainak elvégzése

  • Az ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
  • Ügyfél-tájékoztatás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek igényeihez

kapcsolódó információgyűjtés

  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése
  • Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelek vonatkozásában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Legalább 1 éves vállalkozói finanszírozói banki gyakorlat
  • Legalább alapfokú angol és/vagy /német államilag elismert nyelvvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word, power point)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, elemző képesség, tanulási, fejlődési képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés a határidők betartásával
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Mikro-és kisvállalati hitelezési gyakorlat

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését legkésőbb

2015. március 15-ig az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján

nyújtsa be.

Jelentkezéséhez mellékletként motivációs levelet és szakmai önéletrajzot is szíveskedjék csatolni.

Referenciakód: ÉDR20150306-5

Helyek Balatonfüred
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő