Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Vállalkozói mobil értékesítési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói ügyfelek akvirálása
  • Vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése
  • Ügyfélgondozás, ügyfélportfolió ápolása
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások keresése
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Hajdú-Bihar megye területe

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mikro- és kisvállalati termékek szakmai ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Elõnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Banki, pénzintézeti gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék, Cafeteria csomag
  • Gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat

A pályázathoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum
2015.01.25

Referenciakód
EKM-150109-01

Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő