www.cvonline.hu

vállalkozói mobil értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A bank kiemelt jövedelmezőségű vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása, alkalmazotti jogviszonyban;
  • Új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése;
  • Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása;
  • Az egyéb banki és bankcsoporti termék iránt ügyféligények feltérképezése,- és illetékes területekkel történő együttműködés a sikeres értékesítésben;
  • Engedélyezési, szerződéskötési folyamat hatékony menedzselése;
  • Területéhez kapcsolódó fiókokkal történő szoros együttműködés kialakítása és ápolása;
  • Kapcsolattartás és beszámoló felettes vezetők felé;
  • Értékesítési tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése;
  • Problémás ügyfelek kezelésében való aktív részvétel;

Munkavégzés helye: OTP Bank Nyrt. Észak-dunántúli Régió területe

(Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Vas, Komárom-Esztergom, Fejér megye)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési készség;
  • Nagy munkabírás;
  • Jó szervezőkészség;
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő2015. január 08. (www.otpbank.hu/Karrier)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt.

                Referenciakód: ÉDR20141222-2