www.cvonline.hu

Vállalkozói mobil értékesítési munkatárs (Zala megye)

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

vállalkozói mobil értékesítési munkatársat keres

 Feladatok:

  • A bank kiemelt jövedelmezőségű  vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása, alkalmazotti jogviszonyban
  • új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése
  • portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása
  • egyéb banki és bankcsoporti termék iránt ügyféligények feltérképezése,- és illetékes területekkel történő együttműködés a sikeres értékesítésben;
  • engedélyezési, szerződéskötési folyamat hatékony menedzselése;
  • területhez kapcsolódó fiókokkal történő szoros együttműködés kialakítása és ápolása
  • kapcsolattartás és beszámoló felettes vezetők felé
  • értékesítési tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése
  • problémás ügyfelek kezelésében való aktív részvétel.

 Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség, megbízható, pontos munkavégzés
  • Együttműködési készség, nagy munkabírás,
  • Jó szervezőkészség, kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség.

 Előny:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat.

A munkavégzés helye: Zala megye

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék, célprémium
  • mobil telefon, autó használat, laptop
  • Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

A fényképes pályázatát 2015. július 15-ig az alábbi linkre kattintva küldheti el.

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő