Vállalkozói mobil értékesítési munkatárs, külső kapcsolattartó

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Az OTP Bank Dél - alföldi Régiója

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói ügyfelek akvirálása
  • Vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése
  • Ügyfélgondozás, ügyfélportfolió ápolása
  • Vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások keresése
  • Bankcsoporti termék- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun és Jász-Nagykun-Szolnok megyébe is keresünk új kollégákat!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mikro- és kisvállalati termékek szakmai ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Kereskedelmi banknál szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tagja lehet Magyarország legnagyobb kereskedelmi bankjának - az OTP Bank csapatának
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér és teljesítmény arányos juttatás)
  • Cafetéria csomag
  • Munkavégzés céljából gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat
  • Banki keretek között biztosított szakmai fejlődés Munkaviszonyban történő munkavégzés

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson az alábbi linkre. A link Internet Explorer Böngészővel tekinthető meg.

Helyek Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő