www.cvonline.hu

Vállalkozói hitelezési tanácsadó

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Feladatok:

  • A bank kiemelt jövedelmezőségű vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása
  • Új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése
  • Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása
  • Az egyéb banki és bankcsoporti termékek iránti ügyféligények felmérése
  • Engedélyezési, szerződéskötési folyamatok hatékony menedzselése
  • Együttműködés a területéhez tartozó fiókokkal
  • Kapcsolattartás és beszámoló a felettes vezetők felé
  • Értékesítési tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése

A munkavégzés helye: az Északkelet-magyarországi Régió területe

 Elvárások:

  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Nagy munkabírás, jó szervezőkészség
  • Együttműködési készség
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

 Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Link az álláshirdetéshez:

HTTPS://karrierportal.otpbank.hu:443/sap/bc/erecruiting/posting_apply?param=cG9zdF9pbnN0X2d1aWQ9RTM5RDNGOTY5Qjg5RDlGMTkzRjYzQ0Q5MkJGQTE5MzgmY2FuZF90eXBlPQ%3d%3d&sap-client=100

www.otpbank.

Helyek Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő