www.cvonline.hu

Vállalkozó területi képviselő

  • A hirdetés 339 napja lejárt

Partnercégünk megbízásából új területi képviselő kollégákat keresünk értékesítői csapatukba Eger, Gyöngyös, Jászberény, Hatvan, Cegléd, Szolnok, Szentes, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Nagykanizsa, Szombathely, Veszprém, Székesfehérvár, Tatabánya, Dunaújváros és Budapest területére.

Feladatok:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása lista alapján, szerződéskötés
  • Ügyfelek személyes megkeresése
  • Ajánlatkészítés
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Képesség az ügyfél meghallgatására és igényeinek felmérésére
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pozitív hozzáállás, törekvés a sikerre
  • Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vállalkozói státusz vagy hajlandóság arra, hogy vállalkozóként vállaljon munkát

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos juttatási rendszer extra bónuszokkal
  • rugalmas munkaidő