www.cvonline.hu

Vállalkozó területi képviselő

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Partnercégünk megbízásából új területi képviselő kollégákat keresünk értékesítői csapatukba az ország minden területére.

Feladatok:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása lista alapján, szerződéskötés
  • Ügyfelek személyes megkeresése
  • Ajánlatkészítés
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Képesség az ügyfél meghallgatására és igényeinek felmérésére
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pozitív hozzáállás, törekvés a sikerre
  • Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vállalkozói státusz vagy hajlandóság arra, hogy vállalkozóként vállaljon munkát

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos juttatási rendszer extra bónuszokkal
  • rugalmas munkaidő