www.cvonline.hu

Vállalkozási számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 vállalkozási számlavezető munkatárs

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

 (Munkavégzés helye: Budapest V. ker. Bajcsy-Zsilinszky út 24.)

Feladatok:

  • Kiemelt nagyvállalati ügyfelek részére számla nyitások végzése;
  • Teljes körű számlavezetési szolgáltatás nyújtásával kapcsolatos feladatok ellátása,  állandó és eseti megbízások, felhatalmazások, lekötött betétek intézése, átutalások, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése;
  • Készpénzforgalom (HUF és valuta) bonyolítása;
  • Munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmány azonosítás, kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Rugalmasság, önállóság;
  • Nagy munkabírás.

Előnyt jelent:

  • Középszintű aktív angol nyelvismeret;
  • Hasonló területen szerzett banki tapasztalat;
  • Felsőfokú iskolai végzettség.

Jelentkezési határidő: 2015. március 11.

 Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő