www.cvonline.hu

Vállalkozási mérnök

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Tűzjelző, biztonságtechnikai és gyengeáramú árajánlatok kidolgozására

munkatársat

keresünk

Cégünk, a Pentolt Kft. (Link megjelenítése) az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezésében. Komplex tűzvédelmi, biztonságtechnikai, áruvédelmi és gyengeáramú megoldásokat kínálunk generál kivitelezők és végfelhasználók számára.

A VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖKKEL szemben elsődleges követelmény, hogy képes legyen az árajánlatokat az ajánlatkérésben meghatározott követelményeknek megfelelő műszaki tartalommal, és formában, határidőre elkészíteni. Szakmánkra jellemző a termékek, megoldások gyors fejlődése, változása, melynek követése folyamatos tanulást követel meg.

A főbb feladatai:

  • Tűzjelző, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú vállalkozói árajánlatok elkészítése a tender dokumentáció (rajzok, leírások, költségvetés) alapján.
  • A tender műszaki tartalmának értelmezése, a valós megrendelői igényeknek megfelelő, alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • A szerződések műszaki tartalmának összeállítása
  • Beszállítói árajánlatok bekérése,  ellenőrzése, kezelése
  • Műszaki egyeztetések előkészítése, később lefolytatása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel

Szükséges végzettség, ismeretek:

  • Villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök
  • Tűzjelző, behatolásjelző, CCTV, beléptető rendszerek, passzív IT hálózatok általános ismerete, a szakmai előírások, szokások ismerete
  • Angol nyelvtudás (írott műszaki szöveg értése, angol nyelvű e-mail levelezés) társalgás szintű nyelvtudás előny
  • Microsoft office ismeret
  • AutoCad ismeret előny

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik. Elsősorban budapesti, vagy Budapest környéki lakhellyel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

„CV” típusú jelentkezését „Vállalkozási mérnök” megjelöléssel az alábbi címre küldje.
Kérjük, írja meg, hogy milyen bruttó jövedelemre tart igényt.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő, Tűzvédelmi szakértő
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol