www.cvonline.hu

Vállalkozási igazgató

  • A hirdetés 787 napja lejárt

A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

     (A HAJDU – csoport tagja)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A cég gyártó kapacitásainak hasznosítása (gyártóeszköz-szerszám, alkatrészgyártás), a társaság árbevételének folyamatos növelése.
  • Új Vevők felkutatása, beszállítói minősítések megszerzése és új üzleti lehetőségek, szerződések realizálása.
  • Meglévő és Új Vevőkkel, Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás, folyamatos üzleti-technikai-technológiai együttműködés kialakítása.
  • Ajánlat adási folyamatok, algoritmusok, eszközök és formátumok folyamatos fejlesztése és aktualizálása, egyedi ajánlatok készítése, benyújtása, nyomon követése és archiválása.
  • Megnyert projektek teljes körű irányítása, szerződés szerinti végrehajtása és a gyártásba történő komplex bevezetése, átadása.
  • Megvalósult projektek teljeskörű kiértékelése, lezárása, archiválása.
  • Standard riportok, kimutatások, elemzések készítése.
  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Mérnöki végzettség.
  • Az autóipari gyártásban hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Német nyelvismeret előnyt jelent.
  • „ B „kategóriás vezetői engedély.
  • LEAN és Folyamat szemlélet, Problémamegoldó és Érték centrikus gondolkodás, Csapatmunka.
  • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret  (MS Office;)
  • Vállalatirányítási rendszer (IFS; SAP) ismeret, gyakorlat előnyt jelent.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
  • Önálló munkavégzés.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Szakmai önéletrajzát 2015. szeptember 30-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
Humánpolitika
4243 Téglás, Pf. 1.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol