www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1026972
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk - egy magyar tulajdonban álló, ipari technológiák kereskedelmével, kivitelezésével és szervizelésével foglalkozó vállalat - számára

VÁLLALKOZÁSI IGAZGATÓ
pozícióba, a cég vállalkozási tevékenységének irányítására keresünk munkatársat

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Minimum 5-10 éves beruházási területen szerzett gyakorlat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás és a műszaki angol szaknyelv ismerete,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • Ipari technológiák terén szerzett beruházási gyakorlat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • céges gépjármű,
  • hosszú távú, szakmai fejlődési és karrierlehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és bemutatkozó levelét.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator