www.cvonline.hu

VÁLLALKOZÁS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Gödöllői székhelyű több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • közbeszerzési pályázati dokumentációk elkészítése,
  • tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségszámítások
  • helyszíni bejárásokon való részvétel,
  • költségvetések, árajánlatok összeállítása, árazása
  • ütemtervek, organizációs tervek készítése
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése,
  • ártükörök készítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, (építész, építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,(Office, Word)
  • költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • minimum 2 éves előkészítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • pontosság, precízség alapkövetelmény
  • megbízhatóság,

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: Gödöllő

Fényképes, szakmai önéletrajz, motivációs levél, fizetés igény megjelöléssel - elektronikus úton.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő