www.cvonline.hu

Vállalkozás előkészítő mérnök

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Pest megyei székhelyű, építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres

vállalkozás előkészítő mérnök

állás betöltésére.

Feladatok

  • Generál kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok, pályázati anyagok előkészítése- feldolgozása (műszaki tervdokumentáció, műszaki leírás, költségvetés kiírás).
  • Költségvetés készítése, műszaki tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés, felmérések készítése, adatbázis készítése – kezelése.
  • Műszaki, pénzügyi ütemezés, létszámdiagram, WBS diagram készítés.
  • Együttműködés a menedzsmenttel, projektvezetőkkel, alvállalkozókkal és kivitelezőkkel.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Szakirányú (építőipari) felsőfokú végzettség
  • Építőipari kivitelezésben, előkészítő munkában szerzett min. 3-5 éves gyakorlat
  • Jártasság az árképzésben, költségvetés készítésében, mennyiségi számításokban, anyagrendelésben
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Word, Excel, Outlook, TERC költségvetés készítő program, internet, Microsoft Project felhasználói szintű ismerete
  • Magyarországon használatos építőanyagok, építési technológiák ismerete
  • Kreatív gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Folyamatos tanulási hajlandóság
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Tervező programok ismerete előnyt jelent
  • Közbeszerzési törvény és eljárás ismerete, közbeszerzési pályázatokban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fejődési lehetőség

Bérezés: megbeszélés szerint

Munkavégzés helye: Pest megye / Enying / Nyíregyháza

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő