www.cvonline.hu

Vállalatirányítási rendszer alkalmazásgazda

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Budapest, VIII. kerületi részvénytársaság

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A szervezeti egységektől érkező igények  gondozása a felmerüléstől a követelmény specifikációig
  • Ügyviteli rendszer-folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával
  • Teszttervek kidolgozásában, tesztelésben való részvétel
  • A fejlesztések élesítését követően az érintett folyamatok dokumentálása, felhasználói dokumentációk készítésében való részvétel
  • Felhasználók munkájának támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú gazdasági, vagy szervezői felsőfokú végzettség
  • Számviteli ismeretek
  • Minimum 2-3 éves rendszervezési,  alkalmazástámogatási területen szerezett tapasztalat
  • Irodai alkalmazások MS Office, Visio, MS Projekt alkalmazás szintű ismerete
  • Integrált rendszer (ERP) használatban való jártasság

Előnyt jelent:

  • Microsoft Navision használata
  • Gyártási, szervizelési iparági ismerete
  • Folyamat-modellezési tapasztalat
  • Tesztelési módszertan ismerete

Képességek:

  • Képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni
  • Jó a dokumentációs készsége
  • Jó a kommunikációs és szervezőkészsége
  • Precíz  és terhelhető

Jelentkezés és információ: az alább megadott e-mail címen és 30/625-8086

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő