Vállalati Vagyon és Felelősségbiztosítási Termékmenedzsment Vezető

  • A hirdetés 1302 napja lejárt
46443-Vállalati Vagyon és Felelősségbiztosítási Termékmenedzsment VezetőLink megjelenítése">

Ügyfelünk Magyarország piacvezető nemzetközi hátterű Biztosítója, mely csapatát széleskörű biztosításszakmai tudással rendelkező, tapasztalt vezetővel bővíti:

Feladatok:
  • Termékmenedzseri csapat irányítása, vezetése;
  • Piac- és versenytárselemzés;
  • Termékfejlesztések, terméktervek készítése;
  • Ágazati utasítások, szabályozások készítése, aktualizálása;
  • Szabályozási környezet figyelemmel kísérése;
  • Ágazati elemzések, értékelések, költség-haszon elemzések készítése, stratégiára való javaslattétel;
  • Központi hatáskörbe tartozó kiemelt kockázatok elbírálása, egyedi feltételek engedélyezése;
  • Felelős az ágazat biztosítástechnikai eredményének eléréséért;
  • Szoros együttműködés társosztályokkal.
Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai diploma, előny: műszaki, közgazdasági, jogi szakirányú;
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás;
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat a területen, széleskörű szakmai tudás, rálátás a magyar és nemzetközi piacra;
  • Vezetői készségek, vezetői gyakorlat;
  • Prezentációs készség, jó kommunikáció;
  • Koncepcióalkotás, stratégiai szemlélet, precizitás.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 46.443-as referenciaszámra az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.