www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 733418
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a hazai biztosítási piac meghatározó alkusz-cége

VÁLLALATI VAGYON- ÉS FELELŐSSÉG-BIZTOSÍTÁSI SZAKREFERENS

pozícióba keres munkatársat.

Feladat:

-    Vállalati ügyfelek biztosítási igényeinek felmérése.
-    Biztosítási ajánlatok előkészítése, kidolgozása.
-    Aktív közreműködés a szerződések évfordulós megújításában.
-    Rendszeres kapcsolattartás, ügyintézés az üzletkötőkkel, kiemelt ügyfelekkel és a biztosító társaságokkal.
-    Kárrendezési tanácsadás és ügyintézés.
-    Az alkuszi üzletági üzletkötők  munkájának a segítése.

Elvárások:

-    Főiskolai/egyetemi diploma, vagy érettségi és biztosításközvetítői hatósági vizsga.
-    Biztosítónál, vagy biztosítási alkusznál szerzett – az ellátandó feladatkörrel kapcsolatos - szakmai tapasztalat.
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office 2010 alkalmazások).
-    Nagyfokú precizitás, fegyelmezettség.
-    Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
-    Igényes üzleti megjelenés.
-    Eredmény- és minőségorientáltság.
-    Ügyfélközpontú gondolkodás.
-    Üzleti orientáltság.

Amit kínálunk:

-    Alkalmazotti munkaviszony.
-    Színvonalas munkakörnyezet, agilis csapat.
-    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
-    Teljesítmény elismerése.
-    Versenyképes jövedelem.
-    Stabil jövőkép, megbízható háttér.

Munkavégzés helye:

-    Budapest, XIII. kerület.

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Autóalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk Szi...
Budapest

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Jelentkezzen önéletrajzával nemzetközi háttérre...
Budapest

Kárügyintéző

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...