www.cvonline.hu

Vállalati üzleti asszisztens

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Multinacionális Üzletágba munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok

  • A Multinacionális ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása
  • Feljegyzések, levelek, írása magyar és angol nyelven
  • Ügyfelekkel, fiókokkal, társosztályokkal aktív kapcsolattartás
  • Kimenő és beérkező posta, faxok teljes körű kezelése
  • Számlanyitás és a számlákhoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése
  • Betétlekötések, díjkönyvelő és egyéb rendszerek adminisztrálása, használata
  • Üzletkötők tárgyalási időpontjainak összehangolása vállalati ügyfélkörben a vonatkozó ügyviteli utasítások, szabályzatok megjelenésének, módosításának figyelemmel kísérése, érintettekhez való eljuttatása
  • Ügyfélkörhöz kapcsolódó statisztikák ill. listák elkészítése, aktualizálása, dossziék nyilvántartása, rendben tartása
  • Prezentációk készítése

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség / vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol