www.cvonline.hu

Vállalati üzleti asszisztens

  • A hirdetés 69 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Multinacionális Üzletágba

 munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok

  • A Multinacionális ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása
  • Feljegyzések, levelek, írása magyar és angol nyelven
  • Ügyfelekkel, fiókokkal, társosztályokkal aktív kapcsolattartás
  • Kimenő és beérkező posta, faxok teljes körű kezelése
  • Számlanyitás és a számlákhoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése
  • Betétlekötések, díjkönyvelő és egyéb rendszerek adminisztrálása, használata
  • Üzletkötők tárgyalási időpontjainak összehangolása
  • Vállalati ügyfélkörben a vonatkozó ügyviteli utasítások, szabályzatok megjelenésének, módosításának figyelemmel kísérése, érintettekhez való eljuttatása
  • Ügyfélkörhöz kapcsolódó statisztikák ill. listák elkészítése, aktualizálása, dossziék nyilvántartása, rendben tartása
  • Prezentációk készítése

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség / vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezés gombra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő