www.cvonline.hu

Vállalati üzletfejlesztési koordinátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati és befektetési banki & Private Banking divízió International Centers csapatába új kollégát keresünk a alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs feladata lesz az International Centers terület vezetőjének és munkatársainak támogatása.

Főbb feladatok

  • Elemzések, előterjesztések, prezentációk készítése a menedzsment és munkatársak számára
  • Az éves budgeting koordinálása a terület részére
  • Termék-, és folyamat fejlesztési projektek támogatása
  • Üzleti támogató információk feldolgozása
  • Rendszeres és ad hoc jelentések készítése
  • Közreműködés központi és divízió szintű projektekben, pilot projektekben

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalati területen szerzett tapasztalat, üzleti és termék-ismeret
  • Erős analitikai és numerikus készségek
  • Tapasztalat prezentációk készítésében, adatbázis-kezelésben
  • Haladó excel felhasználói tudás, magabiztos felhasználás
  • Igény és képesség az együttműködésre
  • Támogató, proaktív, rugalmas személyiség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (egyéb más idegen nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • magas vizibilitás a vállalaton belül
  • közvetlen riport a terület vezetője felé
  • nemzetközi környezet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest